"Enter"a basıp içeriğe geçin

Exxenbet Hesap Açma

Exxenbet hesap açma işlemi için site sizden bazı kurallara uymanızı bekler. Bunun için;

Sitede yalnızca 1 adet üyelik açılması gerekir. Yedek hesap, ikinci bir hesap ya da benzeri bir işlemin yapılması mümkün olmayacaktır.

Üyelik sırasında girmiş olduğunuz bilgilerin tamamının doğru olması gerekir. Site, bazı durumlarda sizden bu bilgileri doğrulamanızı isteyebilir. Ayrıca para yatırma ve çekme işlemlerinde de sizden aynı doğru bilgileri kullanmanız beklenecektir.

Hesap ile oyunlara katılmak için mutlaka yatırım yapmanız gerekir. Yatırım için ise dilediğiniz ödeme yöntemini kullanabilirsiniz.

Hesap açmak isteyen kişilerin 18 yaşından büyük olması zorunludur. Reşit olmayan kişilerin sitede herhangi bir işlem yapması mümkün değildir.

Exxenbet Hesap Açma Güvenilir Mi?

Exxenbet sitesinin içerisinde üyelik açma işleminiz için verdiğiniz bilgiler sitenin yurtdışı merkezinde saklanır. Bu durum bilgilerinizin alınması ve kaçak bahis oynadığınızın anlaşılmaması için önemli bir durumdur.

Bunun yanında bilgileriniz paylaşılmaz ya da kullanılmaz. Yalnızca sizin izin vermeniz durumunda bilgilendirmeler için mail adresiniz ya da telefon numaranız kullanılır. Bunun dışında site ne paylaşım yapar ne de bilgilerinizi farklı alanlarda kullanır.

Exxenbet hesap açma işlemi için sitenin içerisinde güvenli bir şekilde adımları tamamlayabilirsiniz. Site son derece güvenli bir yapıya sahiptir.

Exxenbet Hesap Açma Formu

Exxenbet sitesinde hesap açma için sunulan form üç adımlı bir yapıya sahiptir. Bu formun içerisinde ilk olarak adınız, soyadınız, doğum tarihiniz ve telefon numaranız istenir. Bunun yanında cinsiyet bilgisinide alarak kişisel bilgilerinizin alınması sağlanır.

Exxenbet hesap açma formu ikinci adımında ise tamamen adres bilgileri istenir. Ülke, şehir, posta kodu ve benzeri tüm adres bilgilerinizi girmeniz beklenir.

Son adımda ise kullanıcı adı, e-posta, TC kimlik numarası, şifre ve varsa bonus kodunuz istenir. Tüm bu adımların ardından yaşınızı onaylayarak site içerisinde hesabınıza sahip olabilirsiniz.

Exxenbet Hesap Açma İşlemi

Exxenbet sitesinin içerisinde üyelik açma işlemi son derece kolaydır. Exxenbet hesap açma işlemi için güncel giriş adresine girmeniz ve “Üye ol” butonuna basmanız gerekir.

Açılan üyelik formunu eksiksiz ve tamamen size ait olan bilgiler ile doldurmanız gerekir. Girdiğiniz bilgilerin daha sonra değiştirilmesi mümkün olmayacağından formu onaylamadan önce bilgilerinizi kontrol etmeniz daha sağlıklı olacaktır.

Tek Yorum

  1. […] gerçekleştirebilirsiniz. Fakat eğer site kullanıcısı yani üyesi değilseniz önce Exxenbet kayıt işlemini gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Bunun için yine güncel linkten siteye ulaşarak […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir